Ditën e djeshme aktori i humorit Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira Seferi, u bënë prindër për herë të parë. Ira solli në jetë një djalë, dhe mbrëmë çifti kanë zbuluar sesi e kanë quajtur të voglin e tyre.

Djali i Gazit dhe Irës quhet Dard.

“Mirë se erdhe bir! Në emrin tënd, po falënderoj të gjithë ata që uruan dhe u bënë pjesë e gëzimit tonë. Ka baba djalë’, shkruan Gazi në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by (@gazpaja) on

Nga ana tjetër, Ira shkruan: “Na e mbushe zemrën plot Dard! I bekuar qofsh!”./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@iraseferi) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat