Mandatory Credit: Photo by Phil Mccarten/Invision/AP/REX/Shutterstock (10095074m)Pink poses for photographers at a ceremony where the singer receives a star on the Hollywood Walk of Fame, in Los AngelesPink Honored with a Star on the Hollywood Walk of Fame, Los Angeles, USA - 05 Feb 2019

Pink është mamaja e një vajze e djali, të cilët nuk ngurron që t’ua publikojë fotografitë nëpër rrjete sociale.

Megjithatë, ajo është kritikuar ashpër së fundmi pasi postoi një foto ku djali i saj 2-vjeçar shihej i zhveshur.

Këngëtarja ka rrëfyer në “The Ellen Show” se është ndjerë tejet e fyer dhe e sulmuar nga numri i tepërt i komenteve negative, ndërsa theksoi se nga ky moment e tutje nuk do të shpërndajë më foto të fëmijëve të saj nëpër rrjete sociale.

“Më kërcënuan dhe më ofenduan në mënyrën më të keqe të mundshme. Kam qarë gjithë natën për një foto që kurrë nuk duhet të kishte marrë kaq shumë urrejtje”- u shpreh ajo.

Image


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All