Më 19 dhjetor të vitit 2001, në Top Channel do të niste edicioni i parë informativ, i prezantuar nga Monika Stafa dhe Enkel Demi.

Aso kohe në “Top Channel” punon disa nga figurat më të rëndësishme të gazetarisë në vend.

Në fotogaleri mund të shihni ndryshimet ndër vite të disa prej gazetarëve dhe gazetareve më të mira në Shqipëri./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 17


Flash Lajme

Më të lexuarat