Para pak javësh këngëtarja shqiptare Genta Ismailji ka bërë publike lidhjen e saj me miliarderin turk

Pasi lidhja u bë publike këngëtarja dhe miliarderi herë pas here po postojnë fotografi së bashku dhe që nga ajo herë kanë shëtitur shumë vende të botës, ndërsa ky fundvit i ka dërguar në Amerikë, pranë familjes së Gentës.

Ka qenë vet këngëtarja që e ka ndarë me fansat fotografinë me fansat nga darka e fundvitit.


Flash Lajme

Më të lexuarat