Së fundmi në mediat online e jo vetëm qarkulloi me shpejtësi lajmi se, Dafina Zeqiri dhe miku i saj Deejay, i njohur si DJ Geek janë duke përjetuar një lidhje dashurie.Me këtë të fundit, këngëtarja realizoi edhe hitin e famshëm “Alo”, ku shfaqeshin të dy në skena romantike.

Lajmin e konfirmoi Dafina pak ditë më parë dhe tani nuk mungojnë postimet romantike në publik.

Pas një fotoje të publikuar nga Dafina, Dj Geek  i ka shprehur dashurinë.

“Të dua”, shkruan ai.

“Të dua më shumë”, i kthen Dafina.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All