Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e Hell’s Kitchen 2, ku pas 13 javëve plot sfida dhe spektakël u shpall fituesi.

Në finale ishin 6 konkurrentë, ndërsa në dyshen që synonte kupën ishte Françesko dhe Visara.  Shef Renato Mekolli zgjodhi më të mirin e këtij sezoni, Françekon./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat