Morena Taraku ka zgjedhur që të pushojë pak këtë fillim vit. Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare nuk ka vonuar shumë dhe ka udhëtuar për në ishujt “Phi Phi” në Tajlandë.E nga atje ajo ka postuar një foto seksi ku shihet duke i tundur vithet dhe duke bërë një defilim tepër se ksi.

https://instagram.com/morenataraku?igshid=1odyeq5kdcmgb


Flash Lajme

Më të lexuarat