Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura në vendin tonë. Sonte do të shohim episodin e radhës të emisionit të saj, “Dua të të bëj të lumtur”.

Por në këtë artikull nuk do të flasim për emisionin, por për Arbanën dhe Jonin.

Arbana ka një raport për t’u pasur zili me të birin, shokun e saj më të ngushtë, kameramanin e vogël që e ndihmon me videot kur gatuan, e që ndonjëherë gatuan bashkë me mamin.

Së fundmi prezantuesja ka shpërndarë një foto me Jonin në Instagram. Të dy shfaqen pranë një ndërtese të vjetër, në dëborë, me diellin duke perënduar. Në këtë foto kaq të ëmbël, të bukur, Joni i vogël po puth mami Arbanën.

Qofshi gjithmonë kaq të lumtur, dashuri!/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat