Ylli e Game of Thrones Sophie Turner dhe bashkëshorti i saj këngëtar Joe Jonas janë në pritje të një fëmije.

Aktorja 23-vjeçare angleze u martua me yllin Jonas Brother, në një ceremoni të thjeshtë në Las Vegas në maj të vitit të kaluar.

“Çifti po e mban të fshehur këtë fakt, por miqtë dhe familja e tyre janë shumë të gëzuar për ta.”,- thotë një burim për Just Jared.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat