Mamaja e Arbana Osmanit, feston sot ditëlindjen.

Arbana, ka vendosur të mos i bëjë një urim standard, por t’i postojë në story disa nga fotot dhe momentet e tyre më të bukura bashkë.

Herë duke gatuar, duke pirë verë, duke u përqafuar me Jonin dhe duke bërë shopping bashkë.

Kështu nis urimi i Arbanës:

Gëzuar ditëlindjen Tuta ime e bukur!

Më sjell shumë gëzim në jetë!

Edhe pse ndonjëherë (shpesh) më çmend

Je shoqja ime e ngushtë

Gati për të pirë verë (të cilë ti e urren) në kohë të errëta

Gjithmonë në pikë me modën

Dhe me kekun

Të dua!

Shpresoj që një ditë Joni të më dojë sa gjysma e asaj që të dua unë ty!

Gëzuar ditëlindjen!/E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat