Sigal

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është më e dashuruar se kurrë krah ish-deputetit Mark Frrokun.Madje nuk ngurron ta tregoje një gjë të tillë sa herë që i jepet mundësia.

Rudina ka postuar paraditen e sotme një foto me Markun në Instastory në rrjetin e saj Instagram duke i uruar në këtë mënyrë Shën Valentinin,festën e të dashuruarve.

Aktorja e ka shoqëruar foton me mbishkrimin “Pukjani i zemrës” dhe mbiu të ka vendosur një zemër të kuqe dhe një emoji duke qeshur.


Flash Lajme

Më të lexuarat