Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës private.Mirëpo, ditën e sotme, në ditën e të dashuruarve, Xhesika ka treguar se është në një lidhje, teksa zbulon surprizën e partnerit.

Modelja ka publikuar disa foto, ku shfaqet i gjithë ambjenti i zbukuruar nga petale trëndafilash, qirinj, dhurata dhe shampanjë.

Ende nuk dihet emri i personit që i ka rrëmbyer zemrën, por na mbetet të presim nëse Xhesika publikon detaje të tjera gjatë mbrëmjes.

86662724_167097181404565_6784968989513613312_n86378867_594217918088631_2357186349645168640_n
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat