Reperi i njohur nga Kosova, Gjiko, bashkëshortja e tij Elita Rudi dhe djali Zëri, kanë zgjedhur që këtë fundjavë ta kalojnë në Verona, qytetin e dashurisë.

Përveç surprizave të pafundme që i ka bërë Elitës, ai ka vendosur që të bëjë një tatuazh shumë të bukur.

Në tatuazh paraqitet familja e tij e vogël, të kapur dorë për dore. Kjo pa dyshim është dhurata më e bukur që ka marrë Elita, për festën e të dashuruarve./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat