Ledri Vula po vjen me këngë të re.

Ledri Vula e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor.

Ky paralajmërim erdhi pas suksesit të “Piano Rap”. Bazuar në postimin e bërë në Instagram nga vetë Ledri, u kuptua tashmë se kënga është për dashurinë.

Kjo këngë do të publikohet më datë 22 të këtij muaji dhe një nga pjesët e saj thotë “kon e du une si engjëll e mbroj”


Flash Lajme

Më të lexuarat