Anastasiya Kvitko njihet për imazhe të tilla provokuese.
Anastasiya Kvitko ka ndarë imazhe të reja në profilin e saj në Instagram, ku si gjithë herë duket ekstravagante me pozat e marra, shkruan lajmi.net.


Ajo është paraqitur në një varkë lundrimi, teksa reklamon linjën e re të bikinive.
Rusja paraqitet tejet ‘hot’ në imazhet e ndara ku në fokus vë gjoksin dhe të pasmet ‘bombastike’ me çfarë edhe fitoj famë tek publiku.

https://www.instagram.com/anastasiya_kvitko/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat