Dasma e vitit! Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po planifikojnë të martohet. Burime ekskluzive për revistën Life & Style, bëjnë me dije se ata do të martohen këtë vit dhe parashikohet që shpenzimet e dasmës  të arrijmë vlerën e 3 milionë dollarëve.

Dasma e tyre do të bëhet në verë dhe pothuajse të gjithë punët janë vënë në vijë për ditën e madhe.

Nëse jeni kuriozë që dini dhe vendin ku do ta zhvillojnë, ju bëjmë me dije se dasma do të mbahet në brigjet e Miamit. Ata kanë marrë me qira një mega-jaht luksoz dhe aty do të zhvillohet ceremonia dhe festa.

Pra, kjo do të jetë dasma e vitit dhe 2020 viti i tyre./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All