Earl dhe Kontesha e Wessex kanë marrë një pushim nga detyrat mbretërore dhe janë larguar në një udhëtim familjar, në resortin e skive në St.Morit të Zvicrës.

Princi Edward dhe gruaja e tij Sophie, kaluan kohën me fëmijët e tyre Lady Louise Windsor dhe James Viscount Severn.

Resorti i skive është një vend i mrekullueshëm për të kaluar kohë me familjen dhe bërë ski. Këtu u martua Dasha Zhukova me miliarderin Stavros Niarchos, dhe tashmë është bërë traditë edhe për familjet mbretërore që të shkojnë dhe bëjnë ski.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 11


Flash Lajme

Më të lexuarat