Zaimina Vasjari duket e mrekullueshme në fotografinë e re.
Zaimina Vasjari vazhdon të duket jashtëzakonisht atraktike dhe plot stil.
Këngëtarja e njohur shqiptare duket shumë bukur në një fotografi të publikuar derisa nuk i mungon shkëlqimi, transmeton lajmi.net.


Në fotografinë e publikuar, Zaimina shihet si zakonisht e kujdesur për çdo detaj dhe duket plot stil e shije.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All