Modelja e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është shtruar në spital pasi është sulmuar nga dy qen të rracës Pitbull.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur për shkak të xhelozisë midis dy qenërve të saj, njërin prej të cilëve sapo e kishte blerë.

Qeni i saj i vjetër, u bë xheloz pasi ajo po kujdesej për qenin e ri prandaj edhe e ka sulmuar.

Mediat e huaja shkruajnë se ajo për pak ka humbur njërën dorë, pasi dy qentë ia kanë masakruar.

Nga fotot e publikuara në media shihet se gjendja është serioze dhe PitBull-ët nuk qenkan kursyer fare.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All