Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka qënë në qendër të vëmendjes për një kohë të gjatë në media, fillimisht për shkak të divorcit nga ish-bashkëshorti e më pas për zyrtarizimin e lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.Së fundmi, Rudina ka postuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet në krah të ish-deputetit Frroku në një aeroport. Siç duket dyshja ka vendosur të arratiset disa ditë për të pushuar dhe për t´u larguar nga monotonia.

Kujtojmë se pushimet e para së bashku ata zgjodhën t´i kalonin në Venecia, Itali, prej ku Rudina nuk ngoroi të postojë foto në krah të ish-deputetit.


Flash Lajme

Më të lexuarat