Era Istrefi është një nga emrat që arriti të bëjë bujë të madhe mediatike që prej paraqitjes së parë në tregun muzikor.
Që nga fillimi i karrierës Era u veçua për stilin e saj dhe ndryshimet e mëdha që i bënte në pamje, shkruan Kosovarja.

Që ka një numër të madh të fansave verehet edhe në rrjete sociale ku në llogarinë e saj në Instagram numëron mbi 1.5 milion ndjekës.

Siç duket fansat e saj janë shumë të “dashuruar” në të saqë kanë nisur të shprehin këtë simpati në forma të ndryshme.

Së fundmi fytyra e bukuroshes u bë tatuazh në krahu e një fansi, që duket se është shumë i “dashuruar” në të.

“Dashuria është e vërtetë! Dashuri e fansave”, është mbishkrimi i fotografisë, duke u ndjerë Era e lumtur për këtë gjest nga ai.


Flash Lajme

Më të lexuarat