Djali i moderatores Elita Rudit dhe Gjikos, bën sot një vjeç. Një këtë ditë shumë të veçantë për ta, Elita ka zgjedhur të ndajë në Instagram një video me momentet më të bukura që nga shtatzënia, lindja dhe plot momente të tjera nga jeta si nënë.

Ajo, i ka dedikuar Zërit disa fjalë shumë të ndjera.

Urime ditlindjen shpirt i shpirtit ♥️
Dashuria ndaj femijes tend eshte e vetmja her qe ti e kupton qe fjalet jane shume te vogla dhe s’kane vlere te madhe per te shprehur dashurine qe ndjen mbrenda vetes!! Te don nana dhe babi sa me ska!!
E paq shendeti e dashurine gjithe jeten!
Urime Zëri jone♥️”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@elita.rudi) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat