Meghan Markle së fundmi u ka thënë miqve të saj se, nuk ka asgjë që i ndalon ligjërisht atë dhe princin Harry që të përdorin titullin e tyre “Mbretërorët e Sussex”, pavarësisht se mbretëresha Elizabet i ka ndaluar.

38-vjeçarja u tha shokëve të ngushtë se: “Përdorimi i titujve nuk duhet trajtohet si çështje në radhë të parë, dhe nuk është se ata duan të jenë në biznesin e shitjes së bluzave dhe lapsave.”, tha një mik i Meghan.

Ata shtuan se: “Meghan tha se ajo i ka dhënë fund dramave dhe nuk ka vend për to në jetën e saj, tani dhe e njëjta gjë vlen për Harry-n.”dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat