Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas zyrtarizimit të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Përmes një postimi në “Instagram”, dy ditë më parë Rudina tregoi se po arratisej së bashku me partnerin e saj, ish-deputetin Frroku për disa ditë pushimi.

Së fundmi, ajo postoi një tjetër foto ku tregoi vend ndodhjen.

Siç duket dhe nga fotoja çifti ka zgjedhur si destinacion për të pushuar Vjenën.

 


Flash Lajme

Më të lexuarat