Skerdi dhe Labinot Tahiri kanë përfunduar punimet e këngës së re.
Skerdi dhe Labi kanë njoftuar se kënga e re e punuar në bashkëpunim do të publikohet gjatë kësaj jave, saktësisht të premten në ora 16:00 shkruan lajmi.net.


Këtë ata e bën të ditur me anë të disa postimeve në Instagram, ku ndajnë edhe disa fragmente nga balada e tyre e cila ka premisat e një hiti.
Ajo që vlen të theksohet është se pjesë e video-klipit do të jetë edhe i biri i këngëtarit nga Ferizaji, Elton Tahiri.

https://www.instagram.com/skerdiago/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All