Së fundmi në median rozë, po qarkullon një lajm në lidhje me modelen Adrola Dushi.

Burime për Magazina.al, bëjnë me dije se ajo është në një lidhje me kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës, nga Vetëvendosja, Albin Gashi.

Burime pranë çiftit kanë treguar për “Magazina.al” se Adrola është shpërngulur tashmë në Prishtinë dhe çifti është parë shpesh së bashku.

Pavarësisht lajmeve, modelja nuk ka dhënë asnjë koment.

A thua në këtë rast të vlejë shprehja, heshtja është pohim?/L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat