Alketa Vejsiu, pas puntatës së fundit të programit për fëmijë “Në kurthin e Piter Pan”, ka zgjedhur të pushojë në një vend me dëborë.

Ajo ndodhet në Alpe de Suisi, Dolomites, në Italinë e Veriut.

Siç duket dhe nga postimet në Instagram, ajo po i shijon vërtet pushimet, duke larguar mendjen nga lajmet dhe paniku i krijuar në Itali, Shqipëri dhe kudo në Europë, prej koronavirusit.

Alketa duket duke skijuar dhe duke iu gëzuar ditëve të pushimit./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

in data:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat