Roza dhe Rita Lati nënë e bijë kanë qenë të ftuara mbrëmjen e kaluar në emisionin “Soiree” në Top Channel. Tema e natës ishte më mirë beqar. apo i martuar.

Ata kanë folur se pse deri më tani nuk e kanë korurozëuar dashurinë e tyre në martesë. Në një moment të bisedës, Roza është pyetur se si e ëndërron propozimin ideal për martesë, por nuk e ka përfunduar dot deri në fund pasi ka ndërhyrë e ëma, Rita Lati.

“Do të doja valët e detit, do të doja gjethet e palmave që pushpurisin. Do të doja shampanjë, shalqi, luleshtrydhe”, po tregonte Roza Lati, e cila u ndërpre nga e ëma, Rita Lati duke i thënë “na çave tr*pin”. Për tipin e Ritës, një aktore humori, kjo shprehje përkthehet thjeshtë rri me këmbë në tokë./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@soiree_topchannel) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All