Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha sot ka datëlindjen. Në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte urimi nga e fejuara e tij, Armina Mevlani.

Armina ka zgjedhur një foto ku shfaqen të dy me Shkëlzenin duke kërcyer valsin e jetës.

Për Arminën data e lindjes së Shkëlzenit do të jetë gjithmonë e veçantë.

“Gëzuar datëlindjen dashuria ime, partneri dhe miku më i mirë! Data e lindjes tënde do të jetë gjithmonë e veçantë për mua❤️. Le ta kërcejmë gjithmonë kështu valsin e jetës … plot ëndrra, plot dashuri dhe të lumtur.”,- shkruan Armina.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 5


Flash Lajme

Më të lexuarat