Shkëlzen Berisha feston ditën e sotme ditëlindjen. Natyrisht që nuk kanë munguar urimet për të, ku ka spikatur ai i partneres së tij, Arminës. Me fjalë të ëmbla ajo ka uruar dashurinë e saj.“Shume urimet me te bukura partnerit tim ne jete , dashurise sime dhe mikut tim me te mire te zemres! Per mua ti je gjithcka dhe shpresoj te kercejme keshtu valsin e jetes deri ne fund,te lumtur dhe plot besim e dashuri ❤️. Kjo date per mua shenon daten speciale te lindjes se personit qe me ben kaq te lumtur. Edhe 100 shpirt Shkelzen Berisha”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale.


Flash Lajme

Më të lexuarat