Sot, nëna e këngëtares Filloreta Raçi, feston ditëindjen. Fifi ka zgjedhur që ta urojë publikisht, përmes një postimi në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen arsyeja e jetës time. Edhe pse shpesh kemi mosmarrëveshje, ndonjëherë bëjmë dhe llafe, unë prapë të dua sepse je ajo që më dhe mundësinë të frymoj.

Të dua mam”, shkruan Fifi./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@fifi.official.fr) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat