Fero dhe Arbenita janë tashmë një nga çiftet më të komentuar të showbizit e që shpeshherë kanë tërhequr vëmendjen me deklaratat e tyre. Nuk kanë qenë të pakta rastet kur janë përfolur për ndarje, por ata gjithnjë e kanë vërtetuar se janë bashkë dhe shumë të lumtur.

Mbrëmjen e djeshme Fero vendosi të ndajë një moment privat duke publikuar një video ku filmonte Arbenitën duke fjetur në krahët e tij

Çifti duken shumë të dashuruar dhe deklaratat e dashurisë nuk i kanë kursyer as në publik.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All