Këtë pasdite në emisionin “Ftesë në pesë” nga Bieta Sulo, një nga të ftuarat ishte gazetarja Ola Bruko, ku u diskutua për të drejtat dhe përgjegjësinë e menaxhimit të rrogës.

Vetë profesioni i Olës, e bëri të dalë nga roli i saj si e ftuar, dhe filloi të bënte ajo pyetje.

Ola Bruko i kërkoi Bietës të tregonte se, kush i menaxhonte paratë në familjen e saj, ajo apo bashkëshorti, Alban Dudushi.

Kartën time e ka Albani, por me porosi nga telefoni. Duhet kjo, duhet ajo, duhet dhe ajo”, tha me të qeshuara Bieta Sulo./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@bietasulo) in data:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat