Ka tre ditë që Robert Berisha po qëndron ne karantinë në konvikt, shkruan GazetaBlic.Si fillim këngëtari u ankua për kushtet, por mbrëmë ai kërkoi falje pasi sipas tij ai ishte në momente nervozizmi.Tani ai ka folur sërish, ku ka kërkuar nga qytetarët të qëndrojnë në shtëpi.


“Tani edhe me më lut nuk dalë nga këtu, se nuk dua të rrezikoj jetën e fëmijës tim, prindt e mi dhe askënd tjetër”, tha Robert Berisha.Këngëtari gjithashtu ka falenderuar Qendrën e Studentëve për të cilët tha se po i mbajnë mirë, duke ju sjell ushqim gjatë gjithë kohës./GazetaBlic


Flash Lajme

Më të lexuarat