Një javë pas daljes së albumit të ri “10/10” dhe këngës së parë me të njëjtin titull, Ledri Vula ka publikuar edhe videoprojektin e dytë që është pjesë e këtij albumi.

Kënga mban titullin “Alien” dhe vjen me një klip.

Përmes një mesazhi të postuar në Instagram, reperi shumë i dashur për publikun tregoi që albumi “10/10” të cilin e kishte planifikuar ta publikojë më 10 prill do e nxjerrë më herët për shkak të izolimit që po kalojnë qytetarët.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All