Adelina Ismaili ka kujtuar aktoren e ndjerë Leze Qenën.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram duke e quajtur aktoren legjendë.

“Pusho në paqe legjendë”, ka shkruar pranë postimit Adelina.

Leze Qena la pas vetes një karrierë të gjatë artistike, përfshirë filma dhe seriale e kampanja të ndryshme vendore.

Aktorja ndërroi jetë mëngjesin e ditës së djeshme në moshën 85 vjeçare.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All