Sinan Vllasaliu ka shkruar sërish në përkrahje të kryeministrit në detyrë, Albin Kurtit.

Figura të shumtë nga shoubizi përmes rrjeteve sociale janë duke treguar bindjet e tyre në politikë.

Pas ngjarjeve të fundit, këngëtari Sinan Vllasaliu ka shprehur përkrahjen e tij për kryeministrin e shkarkuar Albin Kurti, dhe thotë se në krye të Qeverisë e dëshiron një atdhetar si ai.

“A është e drejtë me qenë gjysh i Janit e Nies e mos me pas frikë prej Usa as prej Eu veq me pas kryeministër që e don popullin e vet!?, ka shkruar ai.

View this post on Instagram

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

View this post on Instagram

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All