Shqipëria ashtu si pjesa më e madhe e botë po kalon në një fazë të vështirë pas shpërthimit të pandemisë.
Për të shmangur përhapjen edhe më të madhe të COVID-19 qeveria në Shqipëri ka ndërmarr masa të rrepta parandaluese, e një nga to është qëndrimi në shtëpi, shkruan Indeksonline.

Këto rregulla këngëtarja e njohur, Samanta Karavella po i ndjekë me përpikëshmëri, madje ajo edhe po numëron ditët në karantinë.

“Hmm..dita e 15”, ka shkuar Samanta sipër postimit në Instagram teksa dukej më bukur se asnjëherë.

Ndryshe, “Pse” mban titulli kënga e saj e fundit e publikuar dhe m videoklip.

View this post on Instagram

Hmm…#day16

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All