Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare nuk dihet se a është kthyer në Turqia në Kosovë gjatë pandemisë, por ajo ka një mendim se si do të duket bota pas kësaj pandemie

Morena nuk ka qenë shumë aktive edhe me foto nga karantina sikurse kanë qenë shumë modele nëpër botë sot.

Madje postimi i saj i fundit para ditës së sotme ishte më 13 mars, kur këngëtarja këndonte një këngë në stilin Freestyle.

Sot ajo ka postuar një video ku luan me dy kafshët e saj.

Ndërkaq më vonë ajo poston një video ku sipas saj kështu do të duket bota pas koronavirusit. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

LIFE AFTER QUARANTINE ?

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on


Flash Lajme

Më të lexuarat