Ani pse gjendja është e jashtëzakonshme dhe shumë plane e koncerte janë anuluar, këngëtari Shkumbin Ismaili po punon për diçka të re.

Koronavirusi nuk po e ndal këngëtarin që të futet brenda studios për të punuar për projekte të reja muzikore, në mënyrë që t’i argëtoj publikun ani pse në karantinë.

Këtë e la të kuptohet vet Shkumbini nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e tij në Instagram.


Flash Lajme

Më të lexuarat