Arta Nitaj është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa nuk i kursen pozat provokuese për fansat e saj.

Ajo më parë ka publikuar një fotografi tërheqëse në llogarinë zyrtare, Instagram, në të cilën shfaqet me një këmishë të bardhë, çantë krahu e me kapelë po ashtu të bardhë.

Kjo dukje joshëse e ish-aktores së “O sa mirë” kushton mbi 2000 euro, në bazë të faqes “What They Wearin”.

View this post on Instagram

@artaanitaj wearin the @zara Oversized White Shirt (22,95€), @louisvuitton New Wave BumBag (1,390€), @louisvuitton Grease Sunglasses (505€) and @off____white Cap (110€) #artanitaj #zara #louisvuitton #offwhite

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin) on


Flash Lajme

Më të lexuarat