Dhurata ka vallëzuar në ballkon.

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora, po ashtu po qëndron në shtëpi derisa jashtë është rrezik të dilet shkak i pandemisë, shkruan lajmi.net.

Për ta mbrojtur veten dhe të tjerët ajo ka vendosur të qëndoj në shtëpi mirëpo as në këto kushte nuk ka harruar që të rri pranë fansave.

Ajo e ka bërë një postim të realizuar në ballkon, aty ku shfaqet duke bërë vallëzim atraktiv.

Dhurata Dora tani për tani, e izoluar, po e shijon suksesin e projekteve paraprake për tu rikthyer fuqishëm më pas me projekte të reja e mbrëmje muzikore


Flash Lajme

Më të lexuarat