Një numër i vajzave të njohura për shoubzin shqiptar po jetojnë në Dubai, dhe jeta e tyre luksoze që po bëjnë atje po komentohet mjaft nga publiku.

Por së fundmi vashat janë bërë ‘objekt’ talljeje, këngëtari i njohur Majk ka ndarë një postim në Instagram ku ka ironizuar me to.

Në ‘storyn’ e ndarë shkruan “Kosova kërcënon Dubain! Nëse ska ndihma i tërheqin trupat (bijat)”. Natyrisht ky shkrim është bërë nga dikush tjetër por këngëtari vetëm e ka ndarë në profilin e tij.


Flash Lajme

Më të lexuarat