Në sesionin e fundit Live me ndjekësit e saj, Rita Ora ndau disa ushtrime për t’i bërë në shtëpi.

Mirëpo jo gjithçka shkoi si duhet…- ajo nuk kishte zgjedhur vendin e duhur për ushtrime.

Kjo sepse në momentin që ajo deshi të kërcejë lart, goditi kokën në tavan.

E gjithë kjo shkaktoi të qeshura në sesionin e saj live, mirëpo këngëtarja nuk u lëndua dhe e morri me të qeshura. /Prive.al


Flash Lajme

Më të lexuarat