Ledri Vula, Lyrical Son dhe Singullar, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor.

“E maj 100”, titullohet kënga e cila është pjesë e albumit të Ledri Vulës ’10/10′.

Kjo këngë ka kohë që po paralajmërohet, e tani Ledri e ka treguar datën e saktë të publikimit.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Ledri tha se kjo këngë do të lansohet më datë 2 prill.

View this post on Instagram

x @lyricalson x @singullar 02 prill del ?!! e kena xhiru ne NEWYORK kur jena kon per koncert me Pintat !! i swear e maj 100 me kta djem se jena rrit bashk tu e rep ket sh*t !!

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on


Flash Lajme

Më të lexuarat