Një super bashkëpunim është drejt finalizimit.

Bëhet fjalë për dyshen e njohur dhe tejet të suksesshme, Genc Prelvukaj dhe Sinan Vllasaliu.

Artistët e mirënjohur janë bashkuar për të sjellur një projekt muzikor i cili do të lansohet së shpejti.

Këtë e ka bërë të ditur vet Geci në një postim në Instagram.

View this post on Instagram

Kanga e re ne bashkepunim me @sinanvllasaliu eshte gati Per pak dite e keni ne Youtube ???

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on


Flash Lajme

Më të lexuarat