Dy reperët e njohur, Mozzik dhe Getinjo janë përballur me një situatë të pakëndshme, pasi babai i tyrë ka pësuar infakt në zemër, por falë mjekëve ka shpëtuar.Përmes një postimi në ‘Instastory’ Mozzik shkruan se babai i tij shpëtoi falë Zotit dhe mjekëve, teksa shton se kjo qenka jeta po të çuditka.

‘E vetëm ti Zot je ai që bën mbrekullira,e që ti vendos se do a rrimë ende, a po do e lëmë këtë botë.Falë Zotit dhe mjekëve me intervenim të shpejtë e shpëtuam Babën Gazmend ,nga infarktet në zemër.Kjo qenka jeta po të çuditka!Të Dua Bacalok!  Faleminderit Zot!Faleminderit Mjekëve!’, shkruan reperi.


Flash Lajme

Më të lexuarat