Enca ka vendosur që të ngre temperaturat në këto ditë izolimi. Edhe pse në karantinë, ajo ka përfituar nga rasti për të shkrepur disa foto erotike nga ballkoni i shtëpisë.

E veshur me bikini minimalist, këngëtarja ka provokuar në rrjetet sociale.E për të gjithë ata që e ndjekin, e dinë që këto poza janë të zakonshme kur flasim për Encën. Por krah pjesës sensuale, ajo ka treguar edhe anën tjetër të sajën. Me kafen turke në dorë, duket se ajo veç pamjes seksi është dhe një amvisë e mirë.  “Lum ai burrë o Zot”– shkruan Enca ndërsa ka postuar foton e kafes turke.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All