Dafina Zeqiri është duke qëndruar në karantinë tani dhe disa ditë dhe këngëtarja duket se sot e ka shijuar këtë gjë më shumë

Ajo ka shpërndarë sot një video në Instagram ku shihet duke i shijuar tingujt e një tupani.

Këngëtarja, i ka shijuar këto momente kur në orët e pasdites është shfaqur një tupanxhi nëpër lagje të ndryshme.

View this post on Instagram

Kur i nin tupanat jasht ballkonit…

A post shared by ? ? ? ? ? ? (@dafina.zeqiri) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All