Fero pas publikimit të albumit të ri po vazhdon punën për një tjetër.

Përvec kësaj ai ka një projekt të ri gati, detajet e së cilit i zbuloi vetë ai.

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram ai zbuloi datën dhe titullin e këngës së re.

Kënga do të titullohet “1 e keni” i cili do të publikohet me datë 10 të këtij muaji dhe që do të shoqërohet me një videoklip. /Prive.al

View this post on Instagram

Fero – 1 e keni 10.04 ose masneser muni me pa spotin 12 tnates ???

A post shared by FERO (@ferofera) on


Flash Lajme

Më të lexuarat